W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dedykowane wszystkim grupom wiekowym. Zapraszamy do pracy w kameralnych grupach 6 – 9 osób.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Obecnie na rok nauki składa się 120 godzin podzielonych na dwa semestry po 60 godzin.

Kursy rozpoczynamy już we wrześniu i kończymy w czerwcu. Istnieje możliwość (w miarę wolnych miejsc) zapisywania się w ciągu roku szkolnego.

Bazując na doświadczeniu innych instytucji szkoleniowych oraz zagranicznych szkół językowych proponujemy Państwu komunikatywne podejście do języka w oparciu o najlepsze materiały i podręczniki Oxford University Press. Dzięki temu wspomagamy aktywność językową niezależnie od stopnia znajomości języka co pozwala na szybkie rozwijanie oraz budowanie sprawności mówienia i rozumienia ze słuchu, a w efekcie pozwoli na skuteczne zdawanie egzaminów językowych.

Zakwalifikowanie do grup odbywa się bezpłatnie w oparciu o test i rozmowę z lektorem. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie w siedzibie szkoły.

© 2013- EnglishPlus - Centrum językowe. Wszelkie prawa zastrzeżone
realizacja i CMS: omnia.pl
English version
Logowanie do dziennika