Po ponad dwuletnich przygotowaniach i ogromnej pracy całego zespołu, w czerwcu 2015 roku otrzymaliśmy znak jakości szkół językowych PASE.

PASE - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych.

PASE - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych

Oficjalna strona stowarzyszenia: www.pase.pl .

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

W 1993 Stowarzyszenie PASE utworzyło system inspekcji i akredytacji szkół językowych. Inspektorat PASE jest złożony z doświadczonych metodyków i menedżerów akademickich z różnych miast Polski. Inspektorzy PASE wiedzą jak sprawdzić metody i warunki nauczania w szkole językowej, a także sposób zarządzania placówką, który również wpływa na standard usług świadczonych słuchaczom. Inspektorzy obserwują prowadzone zajęcia, mają dostęp do dokumentacji szkoły, przeprowadzają wywiady z lektorami i z kadrą zarządzającą, sprawdzają jakość nauczania, kwalifikacje lektorów oraz nadzór metodyczny. 

PASE jest członkiem stowarzyszonym EAQUALS (The European Association for Quality Language Services) - europejskiej organizacji zajmującej się promowaniem jakości w nauczaniu języków obcych.

Znak Jakości PASE jest przyznawany tylko tym szkołom, które spełniają wysokie standardy nauczania i udowodniły to podczas inspekcji.

Jeżeli stawiasz na najwyższą jakość i skuteczność nauki języków obcych, zapraszamy do nas.

© 2013- EnglishPlus - Centrum językowe. Wszelkie prawa zastrzeżone
realizacja i CMS: omnia.pl
English version
Logowanie do dziennika