Przed zapisem przekonaj się, czy spodobają Ci się nasze zajęcia

Arrow

Niezależnie od momentu w roku szkolnym, w którym zdecydujesz się nas dołączyć, zawsze przysługuje Ci możliwość uczestnictwa w nieodpłatnych zajęciach pokazowych. Ponadto dajemy gwarancję bezkosztowej rezygnacji w pierwszym tygodniu nauki.

Zapisy

Rekrutacja na kursy językowe trwa cały rok. Gwarantowane miejsca oraz dogodne terminy ustalamy tylko do drugiego tygodnia kalendarzowego września. Po tym terminie w miarę wolnych miejsc kwalifikujemy do odpowiednich grup językowych bez możliwości zmiany terminu ustalonych zajęć. Zakwalifikowanie do grup odbywa się bezpłatnie w oparciu o test i rozmowę z lektorem.

Po zakwalifikowaniu do odpowiedniej grupy językowej i ustaleniu terminów skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia wszelkich szczegółów związanych z rozpoczęciem kursu językowego. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie w siedzibie szkoły w dogodnie wybranym czasie.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Językowe EnglishPlus Paszko Przemysław z siedzibą w Jarosławiu ul. Lubelska 1/6, 37-500 Jarosław, kontakt@englishplus.edu.pl


Centrum Językowe EnglishPlus Paszko Przemysław przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie oraz prowadzenia dalszej korespondencji.


Przysługuje Ci prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz do żądania od Centrum Językowe EnglishPlus Paszko Przemysław dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, czyli Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz Centrum Językowe EnglishPlus Paszko Przemysław.


Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie zapytania.